[website maken] [website ontwerp] []
[Page 1]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[Welkom]
[Welkom]
[Nieuws]
[Afdelingen]
[Algemeen]
[Welkom]

Created by Harry Alaerts en Ingrid Baeyens

  


 VZW De Waaiburg

Adres en Contactpersonen:


V.Z.W. De Waaiburg
Kameinestraat 35
2440 Geel
Tel: 014/58 84 56
Fax: 014/58 93 90
waaiburg@dewaaiburg.be

                                   Routebeschrijving naar De Waaiburg


Contactpersonen

Algemeen: Simonne Daems

simonnedaems@dewaaiburg.be


Sollicitaties en stageaanvragen: Hilde De Smet hildedesmet@dewaaiburg.be


Verblijf: Walter Vanhove 

en Nancy Vandevelde

waltervanhove@dewaaiburg.be

nancyvandevelde@dewaaiburg.be


Dagcentra: Wendy Schellekens wendyschellekens@dewaaiburg.be

tijdelijk in vervanging van Wendy: lienhendrickx@dewaaiburg.be

voor dagcentrum Parkoers en Kameleon

en julievanelst@dewaaiburg.be voor dagcentrum Jan Rap


Thuisbegeleiding: Mark Vanbroekhoven markvanbroekhoven@dewaaiburg.be


Adresgegevens afdelingen

Verblijf :

Leeuwerik Kameinestraat 35 2440 Geel

014/58 84 56 leeuwerik@dewaaiburg.be


’t Spoor Kameinestraat 35 2440 Geel

014/58 84 56 spoor@dewaaiburg.be

 

Pitstop Werft 24 2440 Geel

Tel: 014/58 40 58 pitstop@dewaaiburg.be



Dagcentra:

Parkoers Eikevelden 30 2440 Geel

Tel: 014/58 40 57  parkoers@dewaaiburg.be


Jan Rap  Netebeemden 33  2400 Mol

Tel: 014/31 92 45  janrap@dewaaiburg.be


Kameleon Bolwerkstraat 56 2200 Herentals

Tel/fax: 014/22 61 41  kameleon@dewaaiburg.be


Thuisbegeleiding:

Aandacht Werft 22  2440 Geel

Tel/fax: 014/59 14 56  aandacht@dewaaiburg.be


Dagbesteding Kameinestraat 35 2440 Geel

Tel: 014/58 84 56 dag@dewaaiburg.be